Weszłam w profil tej laski i napisałam
wiadomość:„Cześć, jak zdobyłaś to nagranie z Harrym?
Jestem ich wielką fanką i nie przypominam sobie, żebym ten filmik wcześniej
widziała :)”. Zaprosiłam ja jeszcze do znajomych i czekałam.Sprawdzałam skrzynkę na YouTube co 15
minut chyba. Około godziny 21 dostałam wiadomość.
A temu, że po pierwsze to był ten „nowy” Hazza, nie ten
sprzed X Factora. A po drugie na jego wewnętrznej części ramienia był tatuaż. Jak
się domyślacie była to gwiazda.
Każde z jej ramion oznacza przecież innego członka 1D,
więc jak to nagranie mogłoby być z czasów, kiedy One Direction nie istniało?
Odpisałam tej użytkowniczce, zasubskrybowałam, żeby móc
ją obserwować i poszłam spać.
Następnego dnia
Wstałam kompletnie niewypoczęta, zjadłam coś na
śniadanie, ubrałam się i ruszyłam do szkoły.
Swoją drogą nienawidzę tego miejsca. Nie nauczycieli czy
coś, ale uczniów. Niektórzy z tych ludzi, to takie mendy, że aż chce się im przybić
piątkę….. w twarz….. kaloryferem.
No, ale debila nie zmienisz.
Nie będę ukrywać, e NIE jestem lubiana w szkole. Ale to
głównie ze względu na moje poglądy i ambicje. W odróżnieniu od moich
rówieśników nie pale, nie piję, nie ćpam
i nie kochałam się jeszcze. I jestem z tego dumna. Mam zaledwie 16 lat,
gdzie mi seks w głowie!
W każdym bądź razie każdy dzień w szkole to piekło. Już
nawet przestałam zwracać uwagę na te wszystkie docinki, bo bym wpadła w
depresję.
Jadą po mnie, bo jestem dojrzalsza. Uczę się dobrze, może
nie same 5 i 6, ale rodzice nie narzekają. Ponadto mam duże ambicje, jestem
perfekcjonistką. W przeciwieństwie do moich „kumpli” wymyśliłam sobie realny
zawód: księgowa lub tłumacz, ewentualnie grafik komputerowy.
Może to nudne, ale lubię matmę, informatykę i języki
obce, więc co mi szkodzi?
Lekcje minęły nawet spokojnie. Wszyscy byli jacyś tacy…
opanowani? A mój największy wróg- Jasmine, była jakaś przygnębiona. Z jednej
strony było mi jej trochę szkoda, a z drugiej cieszyłam się, że coś jej się
dzieje. Powinna zapłacić za to co zrobiła mi i innym ludziom.
• • •
A więc jest 2 rozdział. Nie podoba mi się, ale musiałam coś dodać. Teraz rozdział będą pojawiać się coraz częściej, bo ten napięty harmonogram w szkole się zmienił. Koniec roku coraz bliżej więc jest mniej nauki :)
Ponownie zachęcam do zostawiania twitterów i polecam śledzenie mnie ta Twitterze @malina183
Jeśli chcecie i macie konto na blogerze to u góry kliknijcie na 'Obserwuj' a będziecie powiadamiani o nowych rozdziałach :) Proszę o komentarze xoxo
Ponownie zachęcam do zostawiania twitterów i polecam śledzenie mnie ta Twitterze @malina183
Jeśli chcecie i macie konto na blogerze to u góry kliknijcie na 'Obserwuj' a będziecie powiadamiani o nowych rozdziałach :) Proszę o komentarze xoxo
ŚWIETNY ROZDZIAŁ CHERS KURDE DAWAJ NASTĘPNY KOBIETO !!!! *__*
OdpowiedzUsuńyeah ! doczekałam się ! czekam na nexta ;d rozwaliło mnie " przybić piątkę w twarz kaloryferem". Moim zdaniem bardzo prawdziwa ty ;d boskie ♥
OdpowiedzUsuńHaha jak przeczytalam to przybic piatke w twarz kaloryferem to wybuchlam niepochamowanym smiechem xD moj miszcz! czekam na nexta ;)
Usuńhahah ;d PJONA :D
UsuńW końcu wstawiłaś już myślałam, że się nie doczekam. Rozdział genialny czekam na nn i zapraszam do siebie
OdpowiedzUsuńhttp://gotta-be-you-one-direction.blogspot.com
fajny rozdzial ! czekam na następny ,a w międzyczasie jakbyśmogła to zapraszamc ięna mojego bloga http://direction-infecton.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńPiątka kaloryferem, padłam! :D Podobał mi się rozdział, tylko szkoda, że taki krótki. Poproszę dłuższe, jeśli można ;D Ciekawa jestem, co będzie dalej ;)
OdpowiedzUsuńW wolnej chwili zapraszam do mnie, miło by mi było gdybyś wyraziła swoją opinię na temat mojej pisaniny :) http://skip-the-sky.blogspot.com/
Fajnie piszesz, tylko szkoda że taki krótki rozdział.
OdpowiedzUsuńCzekam na next ;)
Wpadaj do mnie na : http://morethanthis-1dstory.blogspot.com/
Pozdrawiam Paula <3
Dlaczego mi to robisz?? Dodaj kolejny rozdział.PROSZĘ !!!! :D
OdpowiedzUsuńSuper piszesz ! Pisz dłuższe rozdziały i częściej <3
OdpowiedzUsuńO co Ci chodzi? Przecież ten rozdział jest dobry. :D Przynajmniej mi się podoba. Jestem bardzo ciekawa, co jak potoczą się losy naszej bohaterki.
OdpowiedzUsuńPisz dłuższe rozdziały, proszę. :D