środa, 13 czerwca 2012

Rozdział 2


Weszłam w profil tej laski i napisałam wiadomość:„Cześć, jak zdobyłaś to nagranie z Harrym? Jestem ich wielką fanką i nie przypominam sobie, żebym ten filmik wcześniej widziała :)”. Zaprosiłam ja jeszcze do znajomych i czekałam.Sprawdzałam skrzynkę na YouTube co 15 minut chyba. Około godziny 21 dostałam wiadomość.


Autorka filmu napisała, że jest to stary materiał. Zarzekała się, że to nagranie pochodzi ze starej prywatnej kolekcji Harrego, ale ja w to nie wierzyłam. Czemu?
A temu, że po pierwsze to był ten „nowy” Hazza, nie ten sprzed X Factora. A po drugie na jego wewnętrznej części ramienia był tatuaż. Jak się domyślacie była to gwiazda.
Każde z jej ramion oznacza przecież innego członka 1D, więc jak to nagranie mogłoby być z czasów, kiedy One Direction nie istniało?
Odpisałam tej użytkowniczce, zasubskrybowałam, żeby móc ją obserwować i poszłam spać.


Następnego dnia

Wstałam kompletnie niewypoczęta, zjadłam coś na śniadanie, ubrałam się i ruszyłam do szkoły.
Swoją drogą nienawidzę tego miejsca. Nie nauczycieli czy coś, ale uczniów. Niektórzy z tych ludzi, to takie mendy, że aż chce się im przybić piątkę….. w twarz….. kaloryferem.
No, ale debila nie zmienisz.
Nie będę ukrywać, e NIE jestem lubiana w szkole. Ale to głównie ze względu na moje poglądy i ambicje. W odróżnieniu od moich rówieśników nie pale, nie piję, nie ćpam  i nie kochałam się jeszcze. I jestem z tego dumna. Mam zaledwie 16 lat, gdzie mi seks w głowie!

W każdym bądź razie każdy dzień w szkole to piekło. Już nawet przestałam zwracać uwagę na te wszystkie docinki, bo bym wpadła w depresję.
Jadą po mnie, bo jestem dojrzalsza. Uczę się dobrze, może nie same 5 i 6, ale rodzice nie narzekają. Ponadto mam duże ambicje, jestem perfekcjonistką. W przeciwieństwie do moich „kumpli” wymyśliłam sobie realny zawód: księgowa lub tłumacz, ewentualnie grafik komputerowy.
Może to nudne, ale lubię matmę, informatykę i języki obce, więc co mi szkodzi?

Lekcje minęły nawet spokojnie. Wszyscy byli jacyś tacy… opanowani? A mój największy wróg- Jasmine, była jakaś przygnębiona. Z jednej strony było mi jej trochę szkoda, a z drugiej cieszyłam się, że coś jej się dzieje. Powinna zapłacić za to co zrobiła mi i innym ludziom. 
•    •    •
A więc jest 2 rozdział. Nie podoba mi się, ale musiałam coś dodać. Teraz rozdział będą pojawiać się coraz częściej, bo ten napięty harmonogram w szkole się zmienił. Koniec roku coraz bliżej więc jest mniej nauki :) 
Ponownie zachęcam do zostawiania twitterów i polecam śledzenie mnie ta Twitterze @malina183
Jeśli chcecie i macie konto na blogerze to u góry kliknijcie na 'Obserwuj' a będziecie powiadamiani o nowych rozdziałach :) Proszę o komentarze xoxo

11 komentarzy:

  1. ŚWIETNY ROZDZIAŁ CHERS KURDE DAWAJ NASTĘPNY KOBIETO !!!! *__*

    OdpowiedzUsuń
  2. yeah ! doczekałam się ! czekam na nexta ;d rozwaliło mnie " przybić piątkę w twarz kaloryferem". Moim zdaniem bardzo prawdziwa ty ;d boskie ♥

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Haha jak przeczytalam to przybic piatke w twarz kaloryferem to wybuchlam niepochamowanym smiechem xD moj miszcz! czekam na nexta ;)

      Usuń
  3. W końcu wstawiłaś już myślałam, że się nie doczekam. Rozdział genialny czekam na nn i zapraszam do siebie

    http://gotta-be-you-one-direction.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. fajny rozdzial ! czekam na następny ,a w międzyczasie jakbyśmogła to zapraszamc ięna mojego bloga http://direction-infecton.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Piątka kaloryferem, padłam! :D Podobał mi się rozdział, tylko szkoda, że taki krótki. Poproszę dłuższe, jeśli można ;D Ciekawa jestem, co będzie dalej ;)

    W wolnej chwili zapraszam do mnie, miło by mi było gdybyś wyraziła swoją opinię na temat mojej pisaniny :) http://skip-the-sky.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. Fajnie piszesz, tylko szkoda że taki krótki rozdział.
    Czekam na next ;)
    Wpadaj do mnie na : http://morethanthis-1dstory.blogspot.com/
    Pozdrawiam Paula <3

    OdpowiedzUsuń
  7. Dlaczego mi to robisz?? Dodaj kolejny rozdział.PROSZĘ !!!! :D

    OdpowiedzUsuń
  8. Super piszesz ! Pisz dłuższe rozdziały i częściej <3

    OdpowiedzUsuń
  9. O co Ci chodzi? Przecież ten rozdział jest dobry. :D Przynajmniej mi się podoba. Jestem bardzo ciekawa, co jak potoczą się losy naszej bohaterki.
    Pisz dłuższe rozdziały, proszę. :D

    OdpowiedzUsuń

TWITTER

jeśli chcesz o coś spytać, poradzić mi coś lub najzwyczajniej pohejcić- zapraszam na mojego twittera :) >klik<

Obserwatorzy

Spis treści

Wyświetlenia bloga